شیوه های پرداخت

مشتریان محترم می توانند هزینه های مرتبط با کالاها را به صورت آنلاین پرداخت نمایند :

۱. پرداخت آنلاین با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب: در این روش هزینه کالا پس از طی کلیه مراحل مرتبط در سایت از طریق درگاه های بانکی پرداخت شده و برای مشتری فاکتور صادر می گردد. کالای خریداری شده توسط پست یا پیک برای مشتریان ارسال شده و همراه با فاکتور خرید تحویل می گردد.

روشهای ارسال:

پست پیشتاز :
این روش برای تمامی خریداران قابل انتخاب می باشد . در روش ارسال پیشتاز ، مرسوله ظرف ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود 15 هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند . ( هزینه دقیق ارسال ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود ) .

ارسال از طریق پیک ( مخصوص شهر تهران ) :
این روش برای تمامی خریداران ساکن شهر تهران قابل انتخاب بوده و پس از انتخاب این روش امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی وجود دارد .در روش ارسال با پیک ، مرسوله ظرف ۲-۵ ساعت در همان روز با هماهنگی با مشتری به خریدار تحویل داده میشود و هزینه ی حدود 75 هزار تومان به فاکتور قیمت محصول اضافه می کند . ( هزینه دقیق ارسال ، در زمان ثبت سفارش و مرحله انتخاب نوع ارسال برای خریدار نمایش داده می شود ) .

ارسال رایگان :
این روش برای خریدارانی با سبد خرید 500 هزار تومان و بالاتر امکان پذیر بوده و تنها از طریق پرداخت آنلاین از درگاه اینترنتی امن صورت می گیرد . در روش ارسال رایگان ، مرسوله ظرف 2 الی 4 روز کاری در سراسر ایران به خریدار تحویل داده میشود و خریدار در زمان دریافت هیچگونه هزینه ای پرداخت نمی کند .